top of page

Соціальні мережі в нашому житті


Щодня кожен із нас спілкується, слухає музику, читає новини в своєму гаджеті і навіть не задумується, наскільки життя без улюбленого смартфону чи ноутбуку стало неможливим.


Побудує думка, що Інтернет – це помийна яма, в якій лише бруд та аморальність. Я погоджуюсь з людьми, які так говорять, але лише частково. Інтернет – нескінчена скарбниця найрізноманітнішого контенту: від пізнавальних сторінок, які допоможуть дізнатись щось корисне, до пабліків, де лише сварки в коментарях та чорний гумор. Справа лише в аудиторії, адже ми самі обираємо, що нам цікаво, а що просто прогортаємо і навіть не помітимо.


На мою думку, Інтернет в своєму чистому вигляді – один з найяскравіших проявів демократі, один з найефективніших способів донести інформацію до людей, це місце, де кожен може бути почутим. Прикро, що зараз у влади різних країн з’явилась тенденція обмежувати свободу слова і мережі, блокувати сайти для певних регіонів. Яскравими прикладами до цього слугують ситуації в Росії: коли людину кидають до в’язниці за репост певних записів, які шкодать авторитету влади, та в Україні: Президент Порошенко заблокував такі популярні мережі як «Вконтакте», «Однокласники», наче це є санкції проти Росії. Остання ситуація не викликала нічого, окрім обурення народу, адже це навпаки був один з один способів, де звичайні люди могли обговорити свою владу, публікувати свою творчість і взагалі відпочити.


Отже, своїм спічем я хотів донести, що не слід «ховатися» від благ технології а користуватися ними на користь. В думці, що Інтернет – помийна яма, є частка правди, але вина в цьому не мережі, а нашої ментальності. Тож будьмо гуманнішими, адже ми самі будуємо те, що навколо нас.

Недавние посты
bottom of page